Integracja sklepu z systemem do fakturowania online ( fakturownia.pl )

Utworzono: 2012-09-06
Ostatnia aktualizacja: 2013-07-31
Liczba odwiedzin posta: 6981

Aby automatycznie wystawiać faktury bądź paragony w sklepie trzeba zarejestrować się również w aplikacji fakturownia.pl ( w menu Ustawienia trzeba przejść do menu Aplikacje i na dole ekranu aktywować program Fakturownia.

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki integracji można automatycznie wystawiać faktury za zakupy dokonane w sklepie. Trzeba jednak te usługi zintegrować.

 

Integracji dokonuje się po stronie sklepu w menu Sklep > Ustawienia sklepu , pozycja "Wystawianie faktur lub paragonów"  ( wpolu Kod autoryzacyjny API zwww.fakturownia.pl trzeba podać kod ze swojego systemu fakturownia.pl ) oraz po stronie Fakturowni ( Kod pobiera z aplikacji Siteor.pl, menu: Ustawienia -> Zaawansowane ustawienia -> Kod aplikacji )

W obydwu aplikacjach trzeba wpisać odpowiednie kody.

 

integracja po stronie sklepu

 

 

Po stronie fakturowni integracji dokonuje się w menu Ustawienia > Ustawienia konta > Integracja ( zakładka )

 

integracja po stronie fakturowni

 

 

Po dokonaniu integracji i odpowiednim ustawieniu opcji w ustawieniach sklepu. Klient dostanie fakturę lub paragon. Można również ustawić czy faktura automatycznie się wystawi, czy dopiero po kliknięciu w danym zamówieniu w sklepie.

 

 

Jakie dokumenty wystawiać w fakturowni po integracji ze sklepem

 

 

Na temat integracji z drugiej strony można przeczytać na tej stronie pomocy - http://pomoc.fakturownia.pl/Zarzadzanie-programem/139039-Integracja-fakturowni-ze-sklepem-internetowym-siteor-pl-

 Powrót


Dodaj komentarz